Зробили для вас підбірку головних подій у Львові, які можна відвідати на тижні.
Фото: SecuTix
Осінь — не привід сидіти вдома, адже у місті відбувається безліч цікавих подій різних жанрів та форматів: від виставок до літературних вечорів та рок-концертів. Кличте друзів та проводьте незабутні вечори!
Презентація книги Марії Маш «Сьогодні точно ні»
Коли: 7 вересня, 19:00
Де: Львівський муніципальний мистецький центр, вулиця Стефаника, 11
Скільки: вхід вільний
Презентація дебютної книги Марії Маш — «Сьогодні точно ні».
Це книга віршів написаних у 2018-2020 роках. У ній є люди, правдиві почуття та емоції, у ній є історія любові від її початку до завершення. Час, коли пишуться вірші — особливий і важливий для поета. Час, коли вірші представляються публіці — відповідальний і щемкий, коли з аудиторією спільно твориться простір емоцій і відчуттів.
Німота аматорського кіно: візуальні прийоми побудови наративу. Лекція Анни Онуфрієнко
Коли: 7 вересня,18:30
Де: Центр міської історії, вулиця Академіка Богомольця, 6
Скільки: вхід вільний за попередньою реєстрацією
Лекція Анни Онуфрієнко «Німота аматорського кіно: візуальні прийоми побудови наративу» відкриває публічну програму до виставки "Суспільство з кіноапаратом".
На лекції буде розкрито питання аматорського кінематографу, їх внесок у розвиток кіно та створення нових жанрів візуального мистецтва.
Благодійний концерт на підтримку Вікторії Полюги
Коли: 8 вересня, 20:30
Де: Gastroli Hall на FESTrepublic,Старознесенська, 24-26
Скільки: 300 грн
Усі кошти, залучені з продажу квитків на цей концерт, буде спрямовано на одужання маленької львів’янки Вікторії Полюги. Ті, хто захоче підтримати Вікторію сумою, яка перевищуватиме вартість квитка на захід, протягом концерту зможуть здійснити пожертву у спеціальну скриньку.
Іван Остафійчук. Ретроспективна виставка. Живопис. Графіка
Коли: 8 вересня, 16:00-18:00
Де: Національний музей у Львові ім. Андрея Шептицького пр. Свободи, 20
Скільки: вхід вільний
«Іван Остафійчук. Живопис. Графіка» – великий ретроспективний проєкт, який представить глядачам генезу творчості художника: від його перших студентських етюдів і відомих графічних композицій та циклів, що вже стали класикою українського мистецтва ХХ століття, до зовсім нових робіт, які митець створював упродовж останніх років. У п’яти експозиційних залах буде представлено понад 150 творів, серед яких роботи зі збірки Національного музею у Львові ім. Андрея Шептицького та з приватної колекції автора.
Lviv Orchestra Fashion 2021
Коли: 8 вересня, 19:30
Де: Gastroli Hall на FESTrepublic, Старознесенська, 24-26
Скільки: вхід вільний
8 вересня о 19.30 відбудеться показ нової колекції бренду Marta Wachholz у супроводі симфонічного оркестру INSO-Lviv. Lviv Fashion Week організовує кроссекторальний проєкт Lviv Orchestra Fashion вже вдруге, незмінно за підтримки Українського культурного фонду.
Вечір джазу в Papí
Вже вдруге у маленькій вітальні на Валовій гратиме жива музика: імпровізації талановитих музикантів подарують тобі незабутні враження
Коли: 9 вересня, 20:00
Де: Papi, вул. Валова 19
Скільки:150 грн
Про що мовчать чоловіки | 9 вересня | Перший театр
Коли: 9 вересня, 19:00
Де: Перший український театр для дітей та юнацтва, вул. Гнатюка, 11
Скільки: 240-450 грн
«Сніги Кіліманджаро»: перекласти, намалювати, видати
Коли: 9 вересня, 19:00
Де: Книгарня-кав’ярня Старого Лева, вул. Галицька, 17
Скільки: вхід вільний
У четвер, 9 вересня, о 19:00, у львівській Книгарні-кав’ярні Старого Лева (вул. Галицька, 17) відбудеться обговорення книги Ернеста Гемінґвея «Сніги Кіліманджаро». У розмові візьмуть участь перекладачка видання Катерина Міхаліцина, ілюстратор Антон Селлешій та відповідальна редакторка Ольга Ренн, яка й промодерує зустріч.
Morphine Suffering
Коли: 10 вересня, 19:00
Де: Котельня Ruїn Bar, Заводська 31
Скільки: 250 грн
Колектив є постійними гостями найгучнiших фестивалів України, таких як Atlas Weekend, Захід Фест, Файне Місто, Бандерштат, Тарас Бульба, Республіка та багато інших. За час свого існування Морфіни видали 7 синглів, 2 повноформатні альбоми та 2 EP, а також створили десятки відеокліпів та відіграли понад 200 концертів.
Прем'єра опер «Сокіл» та «Алкід» Дмитра Бортнянського
Коли: 10 вересня, 18:00
Де: Львівська Національна Опера, проспект Свободи, 28
Скільки: 50-500 грн
Вперше у репертуарі Львівської національної опери та національних оперних театрів України – прем’єра опер Дмитра Бортнянського «Сокіл» і «Алкід», до 270-ої річниці з дня народження українського композитора
Підготувала Анна Токар