На думку економістів HSBC, більш високі короткострокові ставки в США або більш значне глобальне уповільнення будуть ключовими каталізаторами зміцнення долара США.
«Коли валютний ринок зосереджений на жорсткість політики Федеральної резервної системи (ФРС), долар США в основному повинен демонструвати післяциклічну поведінку — зміцнюватися, коли дані по США хороші, і слабшати в іншому випадку. Проте, долар США як і раніше веде себе не так. Таким чином, ми знаходимося на останньому етапі циклічного зниження долара США, яке почалося в квітні 2020 року, і ми як і раніше не впевнені в тому, що його поворотний момент вже досягнуто».
«Щоб було ясно, ми обговорюємо, коли закінчиться циклічне падіння долара США, а не спростовуємо закінчення. Наша давня думка була зосереджена на тому, що фактичний початок скорочення QE ФРС надає підтримку долару США, хоча це повинно мати більше значення для валют G10, ніж валют ринків, що розвиваються, особливо для тих великих центральних банків, які можуть розширювати свої баланси на відміну від ФРС».
Дані, опубліковані в середу, показали більший, ніж очікувалося, зростання інфляції в червні. Аналітики Wells Fargo відзначають, що зростання цін як і раніше було пов’язане з декількома відносно невеликими категоріями, але з’являється все більше свідчень того, що інфляція виходить за межі категорій, які перебувають в центрі повторного відкриття. Вони вважають, що цифри не змінять поглядів Федеральної резервної системи на інфляцію.
«Індекс споживчих цін (ІСЦ) зріс на 0,9%, оскільки витрати на повне відкриття економіки продовжують зростати. За останній рік інфляція виросла на 5,4%, що стало ще більш вражаючим завдяки тому, що базові ефекти почали посилюватися після того, як ціни вперше почали відновлюватися в червні минулого року ».
«Не дивлячись на більше, ніж очікувалося, зростання цін, сьогоднішній звіт навряд чи вплине на думку чиновників ФРС про інфляцію. Надмірний ріст, пов’язаний з відносно невеликими компонентами, продовжує підтримувати думку про те, що нинішній рівень інфляції носить тимчасовий характер, але з розширенням цінового тиску продовжують виникати питання про те, коли і в якій мірі інфляція в кінцевому підсумку знизиться ».
«Поряд зі зміною споживчих інфляційних очікувань, ослабленням дезінфляційних сил останнього десятиліття і більшою терпимістю ФРС до інфляції в рамках своєї нової системи, основна тенденція інфляції, на наш погляд, посилилася. Ми очікуємо, що індекс споживчих цін знизиться лише приблизно до 2,5% до кінця наступного року, при цьому базовий індекс залишиться вище максимальної позначки минулого циклу».