Як розповів начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль, релоковані підприємства переважно працюють у таких сферах, як деревообробна, меблева, легка промисловість, ІТ, виробництво продуктів харчування, логістика, оптова та роздрібна торгівля.
Рівненщина продовжує приймати бізнес із постраждалих регіонів. У Рівненській ОВА підприємцям допомагають з переїздом до нашої області.
«Більшість підприємств переїхали на Рівненщину із Харківської, Київської, Донецької та Миколаївської областей. Нині в регіоні їх 37. Завдяки наполегливій праці на економічному фронті ми щодня наближаємо нашу перемогу. Запрошуємо бізнес на Рівненщину! Телефон гарячої лінії: 0 800 500 078», — сказав Віталій Коваль.
Очільник області також нагадав, що на Рівненщину переїхали Луганський державний медичний університет, Луганський обласний клінічний онкологічний диспансер і Харківський інститут медицини та біомедичних наук.
Віталій Коваль зауважив, що робота з підтримки релокованого бізнесу проходить у співпраці з міжнародними донорськими організаціями, фондами та асоціаціями. Наприклад, разом із представництвом Української регіональної аудиторської компанії в Рівненській області на крайній зустрічі із місцевим бізнесом для 12 релокованих підприємств вручили сертифікати на безкоштовне аудиторське обслуговування, повідомили у Рівненській ОВА.
Читайте також: Держава компенсує оплату "комунальних" власниками житла на Рівненщині, які прихистили переселенців