Однією з основних умов процвітання України є наближення розвитку освіти і науки до реальних потреб виробництва.
На думку українського бізнесмена та мецената Василя Хмельницького, «вперше за 10 років в космос запустили український супутник Січ-2-30. Його вивела на орбіту американська компанія SpaceX, успішно запустивши ракету Falcon 9. Чудовий знак для всього світу, що Україна знов в космічній грі.
Влітку цього року на такій самій ракеті Falcon 9 українські школярі зможуть надіслати до космосу свої наукові експерименти. До них така можливість була лише у дітей з Канади та США. Нещодавно учні Малої академії наук (МАН) України взяли участь в американській Програмі студентських космічних польотів».
«Я радий, що команда UNIT.City підтримує такий важливий для України проект МАН. У нас є шанс на великі зміни тільки через розвиток освіти та наукового потенціалу молоді. Світ справді став глобальним і наша конкурентна сила лише у колабораціях бізнесу, науки, інновацій та держави.
Тільки уявіть, якою може бути Україна через 5-10 років, якщо вже зараз для наших школярів відкриваються такі можливості», – переконаний Василь Хмельницький.
Зазначимо, що саме швидкість впровадження інноваційних технологій є однією з основних конкурентних переваг окремих країн та корпорацій в сучасному глобалізованому світі.
Економіст