Долар США консолідував зростання другий тиждень поспіль в порівнянні зі своїми основними суперниками, оскільки інвестори зважили можливість оголошення Федеральної резервної системи про свої плани щодо зниження стимулів в найближчі тижні.
Приріст долара був більш помітним у порівнянні з його конкурентами на ринках, що розвиваються з мексиканським песо і тайваньським доларом. Перший постраждав від фіксації прибутку після підвищення ставок напередодні, в той час як слабкий попит на мікросхеми пам’яті чинив тиск на валюту Тайваню.
Дані в четвер показали, що ціни виробників у США показали найбільше річне зростання за більш ніж десятиліття за 12 місяців до липня.
Хоча дані надходять на наступний день після того, як дані про споживчі ціни вказали, що інфляція може досягати піку, аналітики вважають, що дані про ціни виробників допомагають скасувати деякі заходи стимулювання ФРС.
Проти кошика своїх конкурентів долар стійко тримався біля позначки 93, що близько до квітневого максимуму 93,195, досягнутого минулого тижня. На цьому тижні він виріс на 0,2% після зростання на 0,8% минулого тижня.
На думку переважної більшості економістів, опитаних Reuters, ФРС оголосить про план скорочення покупок активів у вересні.
Кілька чиновників ФРС на цьому тижні виступили на підтримку скорочення покупок облігацій в найближчі місяці, виділивши себе серед інших, більш миролюбних великих центральних банків, таких як Європейський центральний банк і Банк Японії.
Зміцненню долара також сприяло помірне небажання ризику на валютних ринках, коли австралійський долар і китайський юань боролися з доларом США.