В області ініціювали новий проєкт із підготовки виробничих кадрів для швейних підприємств. Перше навчання стартувало у Рівному. Десять жінок, які не вміють шити, почали цьому вчитись. Як відбувається процес, дивіться далі у сюжеті.
Перше навчання стартувало у Рівному на замовлення місцевої торгової марки. Упродовж двох місяців 10 слухачок навчального курсу «Технологія обробки легкого одягу», вчитимуться швейній справі. Жодна з жінок досвіду не мають.
Богдана ще вчорашня студентка. Після навчання не змогла знайти роботу по спеціальності, а саме у соціальній сфері. Тому стала на облік у центр зайнятості. Їй запропонували курси швачки. Дівчина опановує шиття.
Серед слухачок є переселенка з Донецької області. Марина вже 5 місяців на Рівненщині. У її будинок влучила ворожа ракета. Жінка була змушена тікати.
Вже кілька днів жінки вчаться шити. Поєднують теорію та практику. Головне ознайомитись з швейним обладненням. Почали навчання з елементарного.
Перше навчання стартувало у Рівному на замовлення місцевої ТМ. Слухачки не лише вчаться шити, а й ознайомлюються з моделями одягу.
Курси шиття триватимуть два місяці. За цей час слухачки мають опанувати професію швачки. Фахівці кажуть, через війну багато підприємств втратили працівників. І навпаки є чимало людей, які втратили роботу.
До війни, Чернігів та Харків були центрами швейного виробництва в Україні. Зараз багато підприємств релокувались на Рівненщину. Дані навчання з шиття будуть не останніми. Все аби забезпечити область потрібними кадрами.