В Україні потрібно створити нову об'єднану проукраїнську політичну платформу

В Україні потрібно створити нову об'єднану проукраїнську політичну платформу


Екс-прем'єр Арсеній Яценюк вважає, що в Україні потрібно створити нову об'єднану проукраїнську політичну платформу.

Колишній прем'єр-міністр України, лідер Народного фронту Арсеній Яценюк пропонує створити в Україні нову політичну платформу. Про це він розповів журналістам на 14-му щорічному форумі Ялтинської європейської стратегії.

"Мова повинна йти про формування нової політичної платформи. Політичної платформи, до якої увійдуть всі ті, хто може працювати і брати відповідальність. Популістська ніша зайнята, демагоги в своєму оточенні розповідають, як вони будуть приходити до влади", - сказав Яценюк.

На питання журналіста про те, які умови об'єднання він би запропонував, наприклад, партії Солідарність, Яценюк відповів: "Як тільки мова заходить про умови об'єднання, мені спадає на думку базар." А можна купити це за стільки? А продати за стільки? ". Це не може бути умовами політичного об'єднання. Умовою для формування політичної платформи повинна бути політична ідеологія. Що ми хочемо робити, як ми це зробимо і основне питання - з ким ми це зробимо. На жаль, в країні не так багато людей, які вміють працювати, особливо серед політичного класу ".

Джерелоскачать dle 10.6фильмы бесплатно  • Просмотров: 233
  • 18-09-2017, 13:36