Херсонська поліція не може знайти власника 10 млн.грн., які були отримані з міського бюджету

Херсонська поліція не може знайти власника 10 млн.грн., які були отримані з міського бюджету


Поліція розслідує кримінальну виробництво за ч. 2 ст. 364 КК, внесена до ЄРДР 28 листопада 2016 р., за фактом внесення недостовірних даних в акти виконаних робіт посадовими особами департаменту ЖКГ Херсона та представниками суб'єктів господарювання.

Як повідомляють «Херсонські факти», в ході досудового розслідування з'ясовано, що в 2015-2017 роках між департаментом і кількома ПП було укладено ряд договорів. Наприклад, з ТОВ «Сервисбуд-Інвест».

Фірми та підприємці проводили роботи з благоустрою Херсона та капремонту мереж в будинках на загальну суму більше 10 млн. грн.

Встановлено, що в їх штаті недостатньо працівників відповідної кваліфікації. Це дає підстави вважати, що в акти виконаних робіт внесені недостовірні відомості щодо обсягів та вартості виконаних робіт.

Крім того, посадові особи ТОВ «Сервисбуд-Інвест» в 2015 р. використовували працю працівників КП «Дніпровський», які безкоштовно проводили роботи з ремонту водопровідних мереж, систем опалення, гарячого та холодного водопостачання.

Директор Жеку виконував вказівки директора департаменту ЖКГ, що підтверджується показаннями свідків.

Частина отриманих бюджетних грошей від департаменту посадові особи ТОВ «Сервисбуд-Інвест» перерахували на банківські рахунки, після чого вони були зняті готівкою.скачать dle 10.6фильмы бесплатно  • Просмотров: 1 191
  • 31-08-2017, 11:20