Оперативність реагування потрібні в боротьбі з залишками регіоналів та запроданців Фірташа

Оперативність реагування потрібні в боротьбі з залишками регіоналів та запроданців Фірташа


Зважаючи на суспільний резонанс та неодноразові публічні звернення народного депутата України, керівника фрокції "Народний фронт" Максима Бурабака з приводу проведення перевірки законності передачі другої нитки газогону у Чернівецькій області, прес-служба прокуратури Чернівецької області повідомляє наступне.

Ще 1 серпня прокуратурою Чернівецької області внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.2.ст.364 КК України, за фактом зловживання депутатами Чернівецької міської ради службовим становищем при безоплатній передачі у грудні 2011 року на баланс ПАТ «Чернівцігаз» другої нитки газогону.

Зважаючи на те, що відповідно до ст. 216 КПК України досудове розслідування кримінальних правопорушень за ст. 364 КК України здійснюють слідчі органів Національної поліції, прокуратура області визначила підслідність вказаного кримінального провадження за слідчим відділом Шевченківського відділення поліції Чернівецького відділу ГУНП в Чернівецькій області.

Вивчаючи стан проведення досудового розслідування прокуратурою області встановлено, що досудове слідство здійснюється неефективно.

У зв’язку з чим прокурор області скерував листа на ім’я начальника Головного управління Національної поліції у Чернівецькій області щодо активізації роботи, відсторонення слідчого та призначення іншого, а також щодо виконання усіх слідчих дій у розумні строки.

Також, за результатами досудового розслідування буде вирішено питання щодо наявності підстав для вжиття прокуратурою заходів представницького характеру.

На своїй сторінці у Фейсбук, коментуючи зазначену публікацію, Максим Бурбак пише:

"Хочу подякувати Чернівецькій обласній прокуратурі та особисто Прокурору Чернівецької області Олегові Соболю за оперативне реагування на мій запит, який був розповсюджений вчора через місцеві ЗМІ. Гадаю це стане вже певною традицією. Оперативність реагування нам дуже потрібні в боротьбі з залишками регіоналів та запроданців Фірташа в Чернівецькій міськраді. Але не тільки нам, а й всім чернівчанам потрібні рішення, які відновлять справедливість та повернуть награбовану за часів януковича власність назад громаді міста. Це те чого так чекають всі - невідворотність покарання за будь-який злочин. І це лише малий, але початок. Я вірю у позитивні зміни в роботі правоохоронних органів. І таких як я багато!!!
P.S. Маю надію, що мою петицію щодо повернення газогону Чернівцям незабаром доповідати не доведеться. Це рішення скоріш за все буде прийнято в рамках розслідування фактів зловживання службовим становищем депутатами Чернівецької міської ради при безоплатній передачі у грудні 2011 року на баланс ПАТ «Чернівцігаз» другої нитки газогону".скачать dle 10.6фильмы бесплатно  • Просмотров: 368
  • 31-08-2017, 17:38